Bokalo egzpertų pranašystės

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Furis
Site Admin
Posts in topic: 1
Pranešimai: 2199
Užsiregistravo: 03 Rgp 2018, 15:03

@Scientist prašymu - panaši tema kaip jau esanti, tik iš esmės atvirkščia. Kažkada dalinomės praeities klystkeliais, dabar pasidalinkim spėjimais, kuriuos bus galima įvertinti po pusmečio, metų ar prieš 2024 Seimo rinkimus.

Pradeda @Phect, nors jo sutikimo ir negavome:
Phect rašė: 06 Spa 2020, 13:46
Scientist rašė: 06 Spa 2020, 13:40Nu sakyt, kad po poros mačų jau yra geresnis nei pvz Thiago Silva tai čia jau reikia labai optimistiškai žiūrėt :confusion-scratchheadblue:
Thiago Silva, jei gaus pakankamai žaist, bus pajuokos objektas EPLe. Ypač su Lampardo propaguojamu žaidimo stilium. Tokia būtų kukli prognozytė.
Net sakyčiau, kad šita rinktinių pertrauka labai geras momentas kneejerk spėjimams.
Vartotojo avataras
hippo
Posts in topic: 1
Pranešimai: 1900
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 11:54

Nu tada galima įtraukt ir mano bei reyu lažybas iš kepurės su Furiu, kad Southamptonas kovos arba nekovos dėl išlikimo. Tiesa galvoju ar ne laikas man backtrackint, nes pridėjau išlygą, kad kovos, jei per langą nepasistiprins. Per tą laiką įsigijo Diallo ir Walcottą.

Šiaip dar turiu tokią ilgalaikę prognozę, dėl kurios gailiuosi, kad neiškišau kaklo prieš tai, kai Evertonas nupirko Godfrey, nes man jis jau prieš tai patiko labiau už išpiarintą Aaronsą ir kitus perspektyvius Norwicho jaunuolius. Spėju, kad Godfrey turės geriausią karjerą iš visų Noridžo augintinių (Aarons, Lewis, Cantwell, Buendia).
Skelbti atsakymą