Tai atneš kažkiek džiaugsmo kitas sezonas ar vėl bus ašarų pakalnė?

Pagalvojau apie vieną tokį įdomų projektą. Sleeping giant ant Mersio upės krantų. Jaunas ambicingas treneris su garsiu vardu. Didelės viltys. Svarbus vaidmuo ir didelė pagarba CR7. Net nereikėtų iš namų keltis. Nuoma, padengiant trečdalį algos.Tommy wrote: ↑05 Aug 2022, 19:03 Visi labai laukė kiaušinių rodymo iš trenerio dėl Ronaldo savivaliavimo (5d chess ėjimas buvo anksčiau laiko rungtynes palikti, nes nieks nebekalba apie tai, jog portugalas vapše niekam Europoj nereikalingas), bet EtH per pre-match spaudos konferenciją gana taikiai pakalbėjo ir nėjo galvų kapojimo keliu. Turi proto ir supranta, jog nelabai yra iš ko rinktis dėl Martial traumos ir ne itin sklandžiai vykdomų transferų. Na ir iš to seka vaizdas kaip sekmadienį komanda liūdnai atrodys su Ronaldo prieš Brightoną ir koks dejavu bus iš praeito sezono.
Dar paminėjo, jog Eriksenas ir Martinezas yra fit. Bet kažkaip sunku patikėti, jog kuris nors iškart startą gautų. Vadinasi bus sudėtis kaip prieš Crystal Palace draugiškose, minus Martialį.
Mainom į … eeeeeh… nelabai kažkas yra pas jumi…. Gordoną?hippo wrote: ↑05 Aug 2022, 19:49Pagalvojau apie vieną tokį įdomų projektą. Sleeping giant ant Mersio upės krantų. Jaunas ambicingas treneris su garsiu vardu. Didelės viltys. Svarbus vaidmuo ir didelė pagarba CR7. Net nereikėtų iš namų keltis. Nuoma, padengiant trečdalį algos.Tommy wrote: ↑05 Aug 2022, 19:03 Visi labai laukė kiaušinių rodymo iš trenerio dėl Ronaldo savivaliavimo (5d chess ėjimas buvo anksčiau laiko rungtynes palikti, nes nieks nebekalba apie tai, jog portugalas vapše niekam Europoj nereikalingas), bet EtH per pre-match spaudos konferenciją gana taikiai pakalbėjo ir nėjo galvų kapojimo keliu. Turi proto ir supranta, jog nelabai yra iš ko rinktis dėl Martial traumos ir ne itin sklandžiai vykdomų transferų. Na ir iš to seka vaizdas kaip sekmadienį komanda liūdnai atrodys su Ronaldo prieš Brightoną ir koks dejavu bus iš praeito sezono.
Dar paminėjo, jog Eriksenas ir Martinezas yra fit. Bet kažkaip sunku patikėti, jog kuris nors iškart startą gautų. Vadinasi bus sudėtis kaip prieš Crystal Palace draugiškose, minus Martialį.
?![]()
Jei būčiau Ronaldo, tai po šito posto iškart dėčiau parašą ant kontrakto, bet tačiau o kokia alternatyva Šampinjonų lygai, dėl kurios čia ir kilo visas šitas paaugliškas portugalo protestas?