[United] Transferų naujienos ir gandai 22/23

Locked

Kiek įvarčių iki sezono galo įmuš Wout Weghorst?

0
3
14%
1-2
6
29%
3-4
5
24%
5-6
5
24%
7 ir daugiau
2
10%
 
Total votes: 21
User avatar
QwR
Posts in topic: 14
Posts: 1577
Joined: 07 Aug 2018, 20:49



Arnautovič, Rabiot. Pirkiniai kokiais 5 metais po jų piko.
User avatar
KOP
Posts in topic: 4
Posts: 497
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

Po skambių Ten Hag frazių ir apsivalymo klubo struktūroje aš jau buvau pradėjęs abejot ar ilgai MU dar šūdų duobėje maudysis. Bet po šitų naujienų kažkaip ramiau. Kažkam Pogba vietą užimti tai reikia :handgestures-thumbup:
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 40
Posts: 2097
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

KOP wrote: 08 Aug 2022, 11:33 Po skambių Ten Hag frazių ir apsivalymo klubo struktūroje aš jau buvau pradėjęs abejot ar ilgai MU dar šūdų duobėje maudysis. Bet po šitų naujienų kažkaip ramiau. Kažkam Pogba vietą užimti tai reikia :handgestures-thumbup:
Nesu tikras, bet Rabiotas berods apsitvarkęs yra. @Zebras gal geriau žino.

O Arnautovičius tai nei kainuotų daug, nei dressing roome kokį nors pullą turėtų. Inject Arnie into my veins
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 60
Posts: 2311
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Po vakarykščio pralaimėjimo toks rimtesnis panic buy režimas pasijungė. :lol:
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 21
Posts: 1961
Joined: 06 Aug 2018, 08:17



Fredas varžovams triggeris spausti, McTominay gali tik patraukti kamuolį į priekį, Eriksen nekirto už linijų, Maguire nepasitiki komandos draugais, Potteris nuadaptavo adaptacijų meistrą Ten Hag.
User avatar
Zebras
Posts in topic: 1
Posts: 1889
Joined: 04 Aug 2018, 20:01

velnes wrote: 08 Aug 2022, 11:44
KOP wrote: 08 Aug 2022, 11:33 Po skambių Ten Hag frazių ir apsivalymo klubo struktūroje aš jau buvau pradėjęs abejot ar ilgai MU dar šūdų duobėje maudysis. Bet po šitų naujienų kažkaip ramiau. Kažkam Pogba vietą užimti tai reikia :handgestures-thumbup:
Nesu tikras, bet Rabiotas berods apsitvarkęs yra. @Zebras gal geriau žino.
Turine buvo (yra) profas. Mama irgi.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 99
Posts: 4041
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Zebras wrote: 08 Aug 2022, 14:08 Turine buvo (yra) profas. Mama irgi.
Nemaciau Rabiot isvis paskutiniu metu, bet kiek atgaminu jis uzsimerkus cia butu geriausias 8-tas numeris.

Ir siaip kiek atgaminu skirtingai nuo Pogba jis zmogus, kuris stengiasi, daro right things aikstej. O tai yra key.
User avatar
petrofanas
Posts in topic: 5
Posts: 352
Joined: 04 Aug 2018, 14:38

The_Red_Army wrote: 08 Aug 2022, 14:34
Ir siaip kiek atgaminu skirtingai nuo Pogba jis zmogus, kuris stengiasi, daro right things aikstej. O tai yra key.
Na jis buvo kaip Guendozi (plaukai neišimtis) abu buvo velniai aikštėje, vienas dar toks likes kitas jau apsitvarkęs, bet abu atidirbdavo aikštėje per savo minutes. 27m. pats tas pikas, man tai gana logiškas ėjimas, kuris eis pas jus iškart į starta. Dėl Arnautovič kita kalba, anyway, jeigu algos daug neprašys tai kodėl nepasiėmus vietoj Sub, aukštas, patirties PL turi, mušt golus irgi moka.
Last edited by petrofanas on 08 Aug 2022, 17:41, edited 1 time in total.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 99
Posts: 4041
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Man irgi abu pirkiniai logiski, iskaitant ir Arnautovic'iu, jo amziu ir etc. shot-term'ui tinka. Techniskai galime pasijausti lyg turime kazka tokio kaip Berba anuomet.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 40
Posts: 2097
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Rabiotas artėja valandomis. Aš už
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 99
Posts: 4041
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Kas liecia transferus tai tokie pralaimejimai kaip vakar palankus dalykas, nes sezonas vis tiek nusimato..... asaru pakalne.... nes kad ir kaip ziuriu Man City, Lpool, Spurs, Arsenal, Chelsea atrodo geresni, geriau subalansuoti ir daugiau bedu issprende pries sezona, kad jau sezonas asaru pakalne bus, tai prasta pradzia gali tik paskatinti apsivalyma ir daugiau ryztingu veiksmu, o ne delsima, kuris niekur neveda, kai situacija reikalauja apsivalymo.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 60
Posts: 2311
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Gandas apie DM poziciją :shock: net akis norisi prasikrapštyti.
[Mirko Calemme] United has begun contacts for another target: Guido Rodriguez. He is the first alternative to the Frenchman at Juventus. The operation price would be similar to what Rabiot would cost around €20 million. Club América has 30% of a future sale.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 99
Posts: 4041
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Tommy wrote: 08 Aug 2022, 23:02 Gandas apie DM poziciją :shock: net akis norisi prasikrapštyti.
[Mirko Calemme] United has begun contacts for another target: Guido Rodriguez. He is the first alternative to the Frenchman at Juventus. The operation price would be similar to what Rabiot would cost around €20 million. Club América has 30% of a future sale.
Jo cia kaip domejausi ar ne Lisandro Martinez yra antra opcija i nr. 6 Argentinos rinktinej ir radau, kad yra Guido Rodriguez, kuris pagal amziu 28 metai irgi atrodo variantas short-term'ui, plius nera kazkoks labai zinomas zaidejas ko pasekoje nei kaina, nei alga nebutu astromonine. Tai nors nemates jo, bet kad jau Argentinoj antra opcija i DM, zaide Real Betis klube pas Pellegrino, tai uzskaitau ir nemates :handgestures-thumbup:

Aj bet cia alternatyva, o ne abu, nes as noreciau, kad abu paimtu, vienas vis tiek 6-tas kitas 8-tas.

Aisku, United atveju daugiau logikos butu pati Paredes imti, nei jo pakaitala Argentinos rinktinej. Guido labiau vidutinei EPL komandai jauciu butu tinkamas.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 99
Posts: 4041
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Po to kai Napoli prezidentas pasnekejo, kad nesirasys sutarciu su afrikieciais jeigu jie neatsisakys zaisti uz savo sali, tai pagalvoju, kad Osimhen butu gerai gauti. Grazu paziuret kaip jis su polekiu laksto, bet kazkaip nepameta kamuolio ir dar ivarciu primusa, physicality tiek kad ir EPL butu isskirtinis manau. As biski idealizuoju Carrick, Saha is senu laiku, tai Osimhen galetu buti musu Saha.

Kartais galvoju kad su kiekviena diena Rashord’as yra arciau Newcastle’o kokio. Fizika, igudziai yra, bet nei jis geras butu wingeriu tokiame klube, nei puolejas tikras.

McTominay man dar visai patiko, nors niekad nemaciau kad jis galetu butu starto vienuoliktuko 6-nr pas mus, kaip 8-tas buti 14-liktu dar dar, del salyginai mazos algos galejo RCB is jo daryt ir pravalyt tie kas neverti ir lupa gera alga, McTominay vienok ir techniskesnis ir mobilesnis ir patraukti gali geriau uz Maguire ka ir pats Maguire sugeba, bet matomai tik as taip mastau, tai realu kad po pabuvimo sub’u kitamet irgi ieskosis klubo.
User avatar
evizu
Posts in topic: 32
Posts: 499
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

uz 15 000 000 gauti 27m pike esanti sauga, kuris turi 30 capu prancuzijos rinktineje manau yra good deal. Transfermarkt duomenimis yra suzaides 238 rungtynes #8 numeriu ir 73 atraminiu. Is visu musu turimu saugu butu panasiaus i "pasuoti mokancio atraminio" profili. Low risk transfer

Arnautovicius atvaziuotu uziimti Ighalo role t.y zaisti antrarusese taurese ir duoti pailseti musu ir taip silpnai CF rotacijai. Martialis = klipata, Greenwoodas zonoj, Ronce su savais bajeriais
User avatar
yodawg
Posts in topic: 12
Posts: 702
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

evizu wrote: 09 Aug 2022, 09:31 uz 15 000 000 gauti 27m pike esanti sauga, kuris turi 30 capu prancuzijos rinktineje manau yra good deal. Transfermarkt duomenimis yra suzaides 238 rungtynes #8 numeriu ir 73 atraminiu. Is visu musu turimu saugu butu panasiaus i "pasuoti mokancio atraminio" profili. Low risk transfer

Arnautovicius atvaziuotu uziimti Ighalo role t.y zaisti antrarusese taurese ir duoti pailseti musu ir taip silpnai CF rotacijai. Martialis = klipata, Greenwoodas zonoj, Ronce su savais bajeriais
Pasirodo aš ne vienas buvau užmiršęs, kad Rashford egzistuoja.
User avatar
evizu
Posts in topic: 32
Posts: 499
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Kaip vidurio puolejas Rashfordas egzistuoja nebent grajuose, kur tikiesi tureti 35% possesiono, kaip geriausiais OLE laikais, kai visas grajus budavo Bruno balionas musu dviem begikams. Nemanau, kad ETH kadanors eitu tokiu keliu.

Nors sitam klube niekad nezinosi
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 15
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

:)
User avatar
fun43
Posts in topic: 7
Posts: 1252
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

Ar tikrai vėl perkam Fellaini?
Tik apsikirpusį...
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 99
Posts: 4041
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

fun43 wrote: 09 Aug 2022, 16:54 Ar tikrai vėl perkam Fellaini?
Tik apsikirpusį...
Nu as tikiuosi, kad bent is dalies Berba primins, o tam treneris idealus. Turiu omeny Berba del first touch ir siaip technikos kurios pas Arnautoviciu sociai, plius jis nera toks tragiskai letas kaip Fellaini, Arnautovic'ius geriausiais laikais begantis buvo ir dar winger'iu zaisdavo. Nors aisku toks smart koks Berba tai niekad nebuvo, tiesiog pora skills'u pas ji world-class'iniai, aisku, Berba tu world-class'iniu turejo daugiau.

Uzmesiu aki, kaip jis uz Bologna zaide ir imesiu cia prie progos.

Google'as Fellaini nlb megsta :lol:

Image
Locked