Premier League 2025/26

Kuriame klube antrą sezono dalį praleis Antoine Semenyo?

Poll ended at 11 Jan 2026, 10:15

Liverpool
5
23%
Manchester City
5
23%
Tottenham Hotspur
0
No votes
Bournemouth
7
32%
Kitame klube
5
23%
 
Total votes: 22
User avatar
flasher1
Posts in topic: 8
Posts: 950
Joined: 07 Aug 2018, 20:37


CP kažkokį telefoninių sukčių dylą bandė prasukti ar jis lėktuve susitraumavo?
User avatar
hippo
Posts in topic: 77
Posts: 5142
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Bet Glasneris galės nebeverkt po tokio dedlaino. Dar spėjo pagąsdint žmones, kad galimai neteks Mateta ir negaus pamainos, o baigėsi taip, kad Mateta liko, pamainą vis tiek gavo ir dar McNeilą kaip bonusą.

Tiesa, kai sužinai, kad italų mafija sužalojo Mateta kelį ir pasižiūri į tuos naujokus, tai gal to džiaugsmo ir ne kažkiek. O bet geras treneris turėtų iš naujokų kažką gero išspaust. Turi jie abu tam tikrų privalumų.
O pridėjus Johnsoną ir Guessandą, masyvus langas bent jau skaitine išraiška
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 7
Posts: 2240
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

McNeilo negavo :D
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 19
Posts: 5008
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

hippo wrote: 02 Feb 2026, 22:04 Bet Glasneris galės nebeverkt po tokio dedlaino. Dar spėjo pagąsdint žmones, kad galimai neteks Mateta ir negaus pamainos, o baigėsi taip, kad Mateta liko, pamainą vis tiek gavo ir dar McNeilą kaip bonusą.

Tiesa, kai sužinai, kad italų mafija sužalojo Mateta kelį ir pasižiūri į tuos naujokus, tai gal to džiaugsmo ir ne kažkiek. O bet geras treneris turėtų iš naujokų kažką gero išspaust. Turi jie abu tam tikrų privalumų.
O pridėjus Johnsoną ir Guessandą, masyvus langas bent jau skaitine išraiška
Investicijų padaryta, bet kad jie paėmė 3 žaidėjus į ataką + vos nepridėjo ketvirto, o visiškai nieko nepaėmė į Guehi poziciją, tai tikrai kelia antakį. Ar jie čia tikisi stebuklų iš vos ne metus nežaidusio Chadi Riad?
User avatar
hippo
Posts in topic: 77
Posts: 5142
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

T-Wolves wrote: 03 Feb 2026, 11:55 Investicijų padaryta, bet kad jie paėmė 3 žaidėjus į ataką + vos nepridėjo ketvirto, o visiškai nieko nepaėmė į Guehi poziciją, tai tikrai kelia antakį. Ar jie čia tikisi stebuklų iš vos ne metus nežaidusio Chadi Riad?
Užneša ant konspiracinių minčių, kad pirkiniai daromi naujam ir jau aišku kokiam treneriui.
Penis žino kam vežtis tiek krašto žaidėjų, kurių Glasneris nenaudoja ir neatsivežt CB, kuris nebūtų toks būtinas žaidžiant su 2 vidurio gynėjais.
User avatar
hippo
Posts in topic: 77
Posts: 5142
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

hippo wrote: 21 Oct 2025, 20:05 Grįžtant prie minties, kad Dyche yra laimės kūdikis, tai šitas Miškas jam yra tobulas variantas. Komanda žymiai geresnė, negu rodo lentelė, o turint tokius gynėjus ir dar puolėjus pajungus į gynybą, tai net Žutautas už vairo pririnktų pakankamai lygiųjų 0-0 išlikimui lygoj. O jei dar netyčia pakils kažkur netoli lentelės vidurio, tai vėl prasidės dainos, kaip Dyche išgelbėjo klubą nuo bbž ko, o @ramzis grįš į forumą ir praneš, kad Notingeme laikas atidaryt Royal Dyche pubą.
Aišku, net jei ir išsipildys toks pats geriausias scenarijus, tai jis vis tiek greitai ir neišvengiamai užpis fanus ir Marinakį su savo antifutbolu, bus išspirtas, o įvairūs Suttonai brauks ašarą, kaip nesąžiningai pasaulis elgiasi su Šonu, kol pats Šonas skaičiuos milijonus ir dalinsis įžvalgom Talksporto radijoj su legendariniu Alanu Brazilu.
Nu aš švelniai tariant nesu didžiausias Dyche gerbėjas, bet blecha, šitas specialistas kažkaip sugeba sugadint apie save nuomonę, kuri ir taip jau žemiau plintuso. Kaiptais jau abejotinas darosi tas išlikimas lygoj. Maladiec.
O čia specialisto įžvalgos iš spaudos konferencijos po rungtynių su Leedsu:
"Then they score the second and then you go, right ok, that's not good. So I said to them at half time we've got to rethink, exactly, but you can imagine".
Image
User avatar
hippo
Posts in topic: 77
Posts: 5142
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Rooney ir @Furis mano, kad Spursai dalyvauja kovoje dėl išlikimo. Aš turbūt dar taip nemanau, bet galima pasidžiaugt, kad kova šį sezoną įdomi. Leedsas, kuris tikrai dalyvauja, turi 29 taškus. Buvo įprasta, kad tokioj stadijoj tiek turint, jau buvo galima pradėt ruoštis vasaros atostogoms ir po biški dėtis tapkes į čemodaną. Net Crystal Palace su 32 taškais ko gero negali atsipalaiduot, nors anksčiau su tiek net pabaigus sezoną galėjai išsilaikyt lygoj.
rokiszb
Posts in topic: 9
Posts: 293
Joined: 13 Aug 2018, 16:49

Tikra ir idomiausia kova siemet EPL vyksta ne virsuj, o dugne. Po ilgos pertraukos turim 4 komandas kovoje del islikimo.
User avatar
hippo
Posts in topic: 77
Posts: 5142
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Dyche :madridista:
Marinakis :madridista: :madridista:
Forest :madridista: :madridista: :madridista:

EPL turbūt jau visiem laikam išgelbėta nuo to futbolo teroristo. Arba ne.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 1
Posts: 764
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

hippo wrote: 12 Feb 2026, 08:43 Dyche :madridista:
Marinakis :madridista: :madridista:
Forest :madridista: :madridista: :madridista:

EPL turbūt jau visiem laikam išgelbėta nuo to futbolo teroristo. Arba ne.
Spurs gali padaryti juokingiausią dalyką.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 18
Posts: 2131
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Image
User avatar
flasher1
Posts in topic: 8
Posts: 950
Joined: 07 Aug 2018, 20:37

Daišas, aišku, nėra pats mėgstamiausias treneris, bet NF savininkas savo sprendimais kvailumo kartelę kelia į neregėtas aukštumas.
User avatar
Phect
Posts in topic: 30
Posts: 3429
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

reyu wrote: 12 Feb 2026, 12:24
Image
User avatar
hippo
Posts in topic: 77
Posts: 5142
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Nežinau kiek procentų rimtumo gerb. kolegos įdėjo į šitų labai vertingų lentelių paskelbimą, bet visokie Sheareriai su Merfiais ir įvairaus plauko filadelfijai rimtom fizionomijom jom naudojasi ir toliau naudosis, pezėdami, kokia klaida buvo išmest Šoną, nes jis daug tokių situacijų praėjęs, žino ką daryt, įneša ramybės, yadda yadda.

Įtariu, kad kažkas pasitelkęs statistiką jau ir Carricką paskelbė geriausiu visų laikų Man U treneriu.
User avatar
Phect
Posts in topic: 30
Posts: 3429
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Su Dyche taip pat kaip su Mourinho. Ar norisi jį matyt lygoje? Taip. Ar norėtum, kad jis treniruotų tavo klubą? Kristau pasigailėk.
User avatar
hippo
Posts in topic: 77
Posts: 5142
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Phect wrote: 12 Feb 2026, 20:38 Su Dyche taip pat kaip su Mourinho. Ar norisi jį matyt lygoje? Taip. Ar norėtum, kad jis treniruotų tavo klubą? Kristau pasigailėk.
Neatsakysiu už visus, bet man tai su Dyche yra ne kaip su Mourinho, o kaip su mandavoškėm (dar žinomom kaip kirkšninės utėlės). Ar norėtum pats jom užsikrėst? Kristau pasigailėk. Ar norisi, kad žmonės, kurių nekenti, jomis užsikrėstų? Taip.

Kadangi dabartinio Foresto nemėgstu, tai labiausiai būčiau norėjęs, kad jis būtų juos relegatinęs, o ne išmestas nebaigęs darbo.

Beje, jos ir iš išvaizdos panašios į Dyche:

Image
User avatar
hippo
Posts in topic: 77
Posts: 5142
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Mane šį sezoną kažkaip maloniai nuteikia Newcastle United. Kaip bitter bastardui tai aišku smagiausia žiūrėt, kaip Niukaslo ir Evertono fanai kartu draugiškai booina Gordoną (nors Evertono fanai gal ir be reikalo taip daro, nes Gordonas visada žaidžia už Evertoną, praeitam ture vėl suorganizavo golą į savo vartus).

Dar įdomesnis atvejis yra Woltemade. Sezono pradžioj buvo haipinamas, nors jau tada nelabai to haipo supratau, o dabar visai pasiklydo erdvėj.
Sunku pasakyt ar Howe jo nemoka išnaudot ar ten tiesiog nėra ko išnaudot. Teoriškai tokio ūgio straikeris su tokia technika yra didelė vertybė, bet realybėj tai jis nelabai straikeris. O kaip atakuojančiam saugui, tai tas ūgis darosi nebelabai pliusas, o technika ne išskirtinė.

Rungtynės prieš Evertoną buvo geras pavyzdys, kaip Howe su juo vargsta. Rungtynių metu stumdė iš krašto į no8 poziciją ir visur rezultatas buvo penio sriuba. Labai juokingai atrodė, kai 2 metrų stuobrys krosino į boksą Gordonui, kurį Evertono vyrai mūrai valgė be druskos. Po puolėju jam kaip ir tinkamiausia vieta, bet irgi kreivai atrodo, ypač kai tas puolėjas Gordonas arba Wissa, nes geresnių nėra. Nesusipratimas kažkoks duotuoju momentu.
User avatar
Phect
Posts in topic: 30
Posts: 3429
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Kaip kolegoms pavyksta perprogamuot galvą ir ignoruot teisėjų sprendimus diskutuojant apie rungtynes? Aš teoriškai suprantu, kad jokios realios naudos tai neturi ir iki kaulo įgrisę apie tą inconsistency kalbėt (o jos ir nebus), bet praktiškai neišeina iš galvos išmesti kai kurių momentų, ypač kai dalis jų gali būti title decideriai. Vien per pastaruosius kelis turus:
- assassination of St. Gabriel vs. dvi Jimenez rankos ant Dragusin (kuo tie epizodai skiriasi?);
- žmogus–kuprinė Rice ir natūralioje pozicijoje (kitam žaidėjui ant kaklo) esanti ranka vs. Chelsea;
- Guehi tempimas prieš Salah vs. Lacroix tempimas prieš Cunha (manau, kad nė vienas iš šių epizodų nebuvo DOGSO).

P.S. Posakis „taigi per sezoną viskas išsilygina“ man nervinį tiką įvaro.
kokos
Posts in topic: 1
Posts: 419
Joined: 05 Aug 2018, 10:34

Žaidime, kur ir taip visko gali nutikt, dar vienas random faktorius. Kai jau matai, kad tariasi su štabu, tai žinokis, kad tas pats, kas mestum monetą, o sprendimo logikos vis tiek nesuprasi. Aš tai net tų replėjų, kur milimetrus skaičiuoja nežiūriu. Nueinu nuo TV - daugiau nervų suėda už patį žaidimą.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 19
Posts: 5008
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Post Reply