[Real] Čempionų lyga
Kaip ir žaidimas. Mačo planas - jokio plano. Courtois renkasi visus golus iš smūgiu į vartus, Kroosas stabdis ant tiek, kad bet kokias atakas su safe pass savo sušika. Hazard nukištas taip giliai kad net nesimato, viskas per dešinę. Chaosas.
Zizou tai 2016 užstrigęs
ta pati sudėtis tik dar pridėjo vos pajudantį Hazardą ir ilganosį vartuose, kurisvapše nei vieno smūgio netraukia, a nei vieno. Vidurys tas pats nu ir dar Lucasas... turi Viniciu,Jamesą, Rodrigo, Brahima, ne, kam jie. Laikome tuos pačiuskaip ir prieš 3-4 metus. Užstrigęs praeityje.



- Keturlapis_Dobilas
- Posts in topic: 6
- Posts: 2092
- Joined: 17 Dec 2018, 00:28
O tai gal ir VAR'ą nupirko Realas?
Nesulaukei vaizdelio iš aukščiau...
Komanda, kai priklausoma nuo gynėjų ir DM golų
baisu, visskas labai baisu. Ir atrodo kad nelabai kas bus taisoma, nes su Zizou nelabai įmanoma. Saugai nekeičiami, Lucasas irgi, žaidimo jokio, aiškaus plano irgi. Begalė dar ir individualių klaidų.

Čempionų lygos finalas prieš galingąjį Galatasray. Ne koks turkų puolimas buvo 7-8 mačus, tik praėjusį primušė 3. Bet šiandien kaip minimum du įridens, klasika. Bale nebus, Modričiaus irgi ne. Sunku realiai tikėtis kažko daugiau nei vos išstenėtos minimalios pergalės per didelius vargus. Nebent Hazardas atsigaus biški nes pagaliau pagimdė ( ne jis, o žmona) dar vieną vaiką tai bus kaip reikiant nuotaikoje ir geroj fizinėje kondicijoje.
Išstenėta šiaip ne taip pergalė.. bet rezultatas vakar svarbesnis, nei pats žaidimas buvo, matyt. Privaloma laimėt buvot. Bet golas daugmaž esamos situacijos atspindys tiek paties klubo, tiek Hazardo.. nelabai suvokiama kaip tokioje situacijoje dar sugalvoti reikia pasą atgal duoti.. pasimeti ir smūgiuoji, easy. O dabar, luckky golas gavosi. Pasitikėjimo savimi nerasta, oj kiek problemų realiai dabar.
- tjeris_anris
- Top Manager
- Posts in topic: 10
- Posts: 452
- Joined: 09 Aug 2018, 08:38
benzemasa parduot reikia, nesuprantu kam ji dar laiko karaliskojoje vienuolikes ekipoje.
Paserviravo gerą mačą. Gaila, kad žioplas momentas su Varane kainavo realiai rungtynes, nes leido psg grįžti tuoj pat. Ir labai reikėjo Bale golo, iš booooooooo būtų greit tapęs gol gol goal. Bet geras pasirodymas, komanda geroj formoj.
Pritariu.
Dar pridėsiu nuo savęs, kad Zizou padarė tokį paprastą, bet gana genialų taktinį sprendimą without the ball. Carvajal ir Marcelo gynėsi prieš DiMa ir Mbappe asmeniškai, neperdavinėjo ginamųjų nei vidurio saugams, nei vidurio gynėjams. O prieš Muenier ir Bernat žaidė Valverde ir Kroos, ne Hazard ir Isco. Aišku didelis sėkmingo tokio sprendimo faktorius buvo monstriškas Ramoso žaidimas, be jo savalaikių išėjimų čia galėjo ir kakučiu pakvipti.
Viduryje net sakyčiau, kad pasitaikė tokių traps užuomazgų, kai Casemiro, Valverde ir dar kažkas smagiai sulesdavo neatsargų perdavimą.
Vakar tikrai buvo ČL contenderių pasirodymas, žiūrėsim ar ne per anksti tokią formą pagavo.